Pārtikas banka aicina atsaukties labas gribas uzņēmējus

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” aicina atsaukties uzņēmumus, kuri esošās ārkārtas situācijas apstākļos būtu gatavi ziedot pārtikas produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu vai zirņus.

Pārtikas banka jau ir saņēmusi daudzus jaunus pieteikumus ar lūgumu sniegt atbalstu ar pārtikas pakām no cilvēkiem, kuri esošās situācijas rezultātā zaudējuši darbu un palikuši bez ienākumiem un pārtikas iegādes iespējām savai ģimenei. Pārtikas banka šobrīd strādā, lai sniegtu palīdzību šiem un citiem palīdzības lūdzējiem, taču arī Pārtikas bankas resursi šajos apstākļos ir ierobežoti.

Pārtikas pakas tiek izsniegtas trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar invaliditāti ar zemiem ienākumiem un atteikumu piešķirt trūcīgā vai maznodrošinātā statusu. Tās tiek komplektētas no uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem.

““Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” savu darbu sāka pirms desmit gadiem, kad ekonomiskā krīze skāra daudzus Latvijas iedzīvotājus. Arī šobrīd strādājam, lai palīdzētu visiem palīdzības lūdzējiem, kuram nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Tādēļ būsim pateicīgi par ikvienu ziedojumu no uzņēmumiem, lauksaimniekiem u.c.,  lai varam izveidot papildus pakas, saka “Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Par sadarbības iespējām lūdzam zvanīt pa tālr. 22033700 vai rakstīt partika@samariesi.lv

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos