Paēdušai Latvijai

Tālrunis: 22033700

E-pasts: partika@samariesi.lv 

Kontaktinformācija

Par "Paēdušai Latvijai"

Biedrība “Latvijas Samariešu apvienība” sadarbībā ar labdarības organizācijām un pašvaldību Sociālajiem dienestiem visā Latvijā realizē projektu “Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai”". Tā mērķis ir sniegt atbalstu ar pārtiku centīgām ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem un Sociālā dienesta atteikumu piešķirt trūcīgās vai maznodrošinātās statusu. Iespēju robežās tiek palīdzēts arī pensionāriem, invalīdiem un pēkšņā nelaimē nonākušajiem.

Projekts darbojas pateicoties iedzīvotāju un uzņēmumu ziedojumiem. Galvenais darbs ir ziedojumu piesaiste, lai sagatavotu pārtikas pakas. Iedzīvotāji pārtikas banku var atbalstīt ar naudas vai pārtikas produktu ziedojumiem, savukārt uzņēmumus redzam kā partnerus, kuri ziedo pārtiku, naudu vai citus savus resursus.

Vienas pārtikas pakas izmaksas ir aptuveni 20 EUR

Vairāk par projektu: http://www.paedusailatvijai.lv

Kam tiek piešķirtas pārtikas pakas?

Prioritāti atbalsts ar pārtiku tiek sniegts ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem BEZ trūcīgā vai maznodrošinātā statusa.

Iespēju robežās palīdzība tiek sniegta arī senioriem un personām ar invaliditāti pēc tādiem pašiem nosacījumiem. 

Kas ietilpst pārtikas pakā?

Pārtikas pakas aptuvenais saturs - eļļa, gaļas konservi, kviešu milti, manna, putraimi, grūbas vai šķeltie zirņi, auzu pārslas, cukurs, makaroni, vistas buljons, rīsi, griķi, tēja. 

Pakas saturs ir mainīgs un atkarīgs no saņemtajiem ziedojumiem. 

Kā pieteikties pārtikas pakai?

Lai pieteiktos atbalstam ar pārtikas paku, jāsazinās ar sev tuvāko izdales punktu. Kontakti ŠEIT

 

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos