Medicīniskā komisija

Medicīniskā komisija

Informācija par pakalpojumu

Par Medicīnisko komisiju

Izmaiņas darba laikā:

24. jūnijs - svinam Vasaras saulgriežus, nestrādājam!

 

IETAUPI LAIKU - ielādējot telefonā bezmaksas aplikāciju BinaryQ, Tu vari ieņemt vietu rindā attālināti, redzēt cilvēku skaitu un paredzamo gaidīšanas laiku! https://binaryq.eu/lv#app

Latvijas Samariešu apvienības medicīniskā komisija Rīgā, Bauskas ielā 86, 317 kabinetā (CSDD telpās) veic šādas medicīniskās veselības pārbaudes:

1. AUTOVADĪTĀJU MEDICĪNISKĀ KOMISIJA  obligāta, kompleksa veselības pārbaude ar mērķi novērtēt transportlīdzekļa vadītāja veselības stāvokli un spēju vadīt transportlīdzekli (Ministru kabineta noteikumi Nr. 940). Komisija ir paredzēta jaunajiem autovadītājiem  pirmreizējā veselības pārbaude, kā arī pieredzējušajiem autovadītājiem – kārtēja veselības pārbaude.

Komisija ir obligāta, lai vadītu transportlīdzekli AM, A, A1, B1, B, BE, C1, C, CE, D1, D, DE, Pašgājējmašīnas, Tramvajs, Trolejbuss kategorijām.

Medicīniskās komisijas atzinums transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā tiek ievadīts uzreiz pēc veselības pārbaudes!

Darba laiki:

Pirmdiena 9.30 - 17.30 BEZ PIERAKSTA

Otrdiena līdz ceturtdiena 9.30 - 16.30 BEZ PIERAKSTA

Piektdiena 9:30 - 15.30 BEZ PIERAKSTA

Maksa par komisiju 45 eiro

Telefons informācijai: 67627653  no 9.30 – 18.00

E-pasts: medkomisija@samariesi.lv

2. IEROČU NĒSĀŠANAS /GLABĀŠANAS ATĻAUJAS SAŅEMŠANAS MEDICĪNISKĀ KOMISIJA  (Ministru kabineta noteikumi Nr.418) Fiziskajām personām, kuras vēlas saņemt ieroča atļauju ir jāveic veselības pārbaude. Veselības pārbaudi veic, lai izvērtētu fiziskās personas veselības stāvokļa atbilstību ieroču glabāšanai (nēsāšanai) vai darbam ar ieročiem un noteiktu, vai personai nav diagnosticēti psihiski traucējumi, alkohola, narkotisko, psihotropo vai toksisko vielu atkarība, uzvedības traucējumi, fiziski trūkumi, kuru dēļ persona nav spējīga lietot šaujamieroci vai lielas enerģijas pneimatisko ieroci (turpmāk — medicīniskās pretindikācijas). 

Kārtējo veselības pārbaudi jāveic personām, kuras saņēmušas ieroča glabāšanas atļauju, nēsāšanas atļauju vai ieroču kolekcijas atļauju, atļauju darbam ar ieročiem vai šaušanas instruktora vai šaušanas trenera sertifikātu, veic ik pēc viena līdz pieciem gadiem atkarībā no personas veselības stāvokļa un vecuma.

Medicīniskās komisijas atzinums LR Iekšlietu ministrijas Ieroču reģistrā tiek ievadīts uzreiz pēc veselības pārbaudes!

Darba laiki:

 Pirmdiena līdz ceturtdiena no 9.30 - 16.30

Piektdiena 9.30-15.30

BEZ PIERAKSTA! 

 Maksa par komisiju  50 eiro

Ja vienlaikus vēlaties iziet gan ieroču nēsātāju/turētāju, gan autovadītāju medicīnisko komisiju, pakalpojums maksās 70 eiro.

Telefons informācijai: 67627653  no 09.30 – 18.00

E-pasts: medkomisija@samariesi.lv

3. PIRMSTERMIŅA MEDICĪNISKĀ KOMISIJA paredzēta personām, kuras vadījušas transportlīdzekli alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē un kuras Valsts policija ir norīkojusi veikt pirmstermiņa veselības pārbaudi. 

Medicīniskās komisijas atzinums transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā tiek ievadīts uzreiz pēc veselības pārbaudes!

Darba laiki:

Otrdiena no 10.00 - 12.00 

AR PIERAKSTU!

Maksa par komisiju – 120 eiro

Telefons pierakstam: 67627653 no 14.00 – 16.00

E-pasts: medkomisija@samariesi.lv

3. OBLIGĀTĀ VESELĪBAS PĀRBAUDE ar darba devēja norīkojumu

Obligātā veselības pārbaude tiem nodarbinātajiem, kuru veselības stāvokli ietekmē vai var ietekmēt veselībai kaitīgi darba vides faktori, un tiem, kuriem darbā ir īpaši apstākļi. Obligātās veselības pārbaudes strādājošiem notiek saskaņā ar LR MK not. Nr. 219 „Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude” nosacījumiem.

Maksa par obligāto veselības pārbaudi 45 eiro

Pakalpojuma cena vienlaikus izietai autovadītāja medicīniskajai komisijai un obligātajai veselības pārbaudei  80 eiro

AR PIERAKSTU, vienojoties par abpusēji pieejamu, Jums ērtu laiku!

Telefons pierakstam: 67627653 no 13.00 – 18.00

E-pasts: medkomisija@samariesi.lv

Nākot uz obligāto veselības pārbaudi, līdzi jāņem darba devēja izsniegtā  "Obligātās veselības pārbaudes karte" (2 eksemplāri)

 

Kā sagatavoties komisijai?

  1. Ierodoties komisijā, būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments pase vai personas apliecība, lai apstiprinātu personas identitāti.
  2. Ja lieto brilles/ kontaktlēcas vadot transportlīdzekli vai tās izmanto lasīšanai neaizmirsti tās paņemt līdzi uz komisiju.
  3. Ja ģimenes ārsts vai ārsts speciālists tev ir izrakstījis medikamentus, kurus regulāri lieto sagatavo sarakstu ar lietotajiem medikamentiem.
  4. Ja slimo ar epilepsiju, cukura diabētu, sirds asinsvadu slimībām, ārstējies pie psihiatra vai narkologa vai arī tev ir citi būtiski veselības traucējumi nākot uz komisiju ņem līdzi izziņu no ārstējošā ārsta.
  5. Rēķinies, ka komisija var aizņemt no 30-60 minūtēm, atkarībā no klientu daudzuma.
  6. Ja tev ir veselības apdrošināšanas polise vai Goda ģimenes karte, veicot apmaksu uzrādi to kasierim. Mēs sadarbojamies ar ERGO, BALTA, BTA, BAN, Seesam, IF. Norēķināties par medicīnisko pakalpojumu var ar skaidru naudu vai bankas karti.
  7. Ja vēlies iesniegt kases čeku Valsts Ieņēmumu dienestā lai atgūtu medicīniskos izdevumu, pirms maksāšanas brīdini kasieri, ka vēlies, lai tavi rekvizīti būtu redzami čekā.
  8. Komisijas telpās drīkst ienākt bez pavadošām personām, izņemot gadījumos, kad personai nepieciešams asistents.
  9. Nākot uz komisiju, ņem līdzi labu noskaņojumu un možu garu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos