Brīvprātīgajiem

Kontaktinformācija

Par brīvprātīgo darbu

Šī ir Tava iespēja padarīt pasauli labāku!

Pievienojoties Brīvprātīgo darbam "Latvijas Samariešu apvienībā", Tev ir vienreizēja iespēja darīt to, kas patīk, ko vislabāk māki, vienlaikus palīdzot un sagādājot prieku tiem, kuri nonākuši grūtībās.

Tā ir lieliska iespēja dibināt kontaktus un iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes un zināšanas, kas vēlāk dzīvē var lieti noderēt. Ja esi gatavs palīdzēt bērniem vai vecākiem cilvēkiem, cilvēkiem ar īpašam vajadzībām, kā arī jebkuram citam, kurš nonācis grūtībās – nāc un pievienojies!

Biedrībā „Latvijas Samariešu apvienība" brīvprātīgajiem ir pieejams:

  • darbs ar senioriem;
  • dalība labdarības projektos;
  • darbs ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Brīvprātīgā darba iespējas

Ja vēlies piedalīties labu darbu īstenošanā, palīdzēt citiem un būt viens no mūsu brīvprātīgo jauniešu lieliskās komandas, raksti Samariešu apvienības Brīvprātīgā darba vadītājai Laurai (laura.bulmane@samariesi.lv vai laura.bulmane@gmail.com), norādot vārdu, telefona numuru un laiku, kad vari piedalīties. Vai zvani Laurai pa tālr. 26337921.

Brīvprātīgā darba iespējas reģionos

Bieži vien mums kaimiņos dzīvo cilvēki, kuriem mājas priekšā iestādīti ziedi, sirsnīgs apsveikums, gardas kūkas gabals vai iespēja kopā tikt līdz pilsētas  svētku koncertam, nozīmētu neizmērojami daudz. Tāpēc aicinām atsaukties palīdzīgos kaimiņus, iesaistoties projekta “Vecums nav vientulība” brīvprātīgā darba aktivitātēs - turpat savā dzīvesvietā, palīdzot saviem kaimiņiem. 

Sūti savu pieteikumu uz e-pastu laura.bulmane@samariesi.lv - norādot savu atrašanās vietu un to, kādā veidā Tu būtu gatavs piedalīties un palīdzēt! 

Pieteikuma anketa

Image CAPTCHA
Ievadiet simbolus kādi ir redzami attēlā

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos