Drošības poga

Drošības poga

Informācija par pakalpojumu

Diennakts tālrunis: 
29395595 vai 8898
Par Drošības pogu

Pakalpojums „Drošības poga” ietver cilvēka diennakts uzraudzību, neatliekamo palīdzību un psiholoģisko atbalstu, izmantojot īpašu saziņas sistēmu – saziņas iekārtu un signālpogu, kas atrodas aprocē vai kulonā.

Tas paredzēts cilvēkiem, kuri nespēj par sevi parūpēties. 24 stundu saikne ar Zvanu centru garantē drošības sajūtu gan cilvēkam, kurš saņem Drošības pogas pakalpojumu, gan viņa tuviniekiem (atrodoties darbā, atvaļinājumā, komandējumā, citā dzīves vietā vai pilsētā).

Pakalpojums tiek nodrošināts 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā.

Drošības poga ir ērta lietošanā – krīzes brīdī atliek piespiest signālpogu un informēt par to, kas atgadījies. Signāls Zvanu centrā nonāk no jebkuras vietas dzīvoklī vai mājā. Vienlaikus ar signāla saņemšanu Zvanu centra operatoram datora ekrānā redzama iepriekš apkopota informācija par personu – veselības stāvoklis, kontaktpersonas u.t.t., kas palīdz operatīvāk un precīzāk nodrošināt palīdzību. Lai sniegtu nepieciešamo palīdzību, var tikt nosūtīta Samariešu izbraukuma brigāde. Ja nepieciešams, situācijas risināšanā tiek iesaistīti operatīvie dienesti, piemēram, neatliekamā medicīniskā palīdzība, policija, ugunsdzēsēji u.t.t

Drošības poga dod iespēju cilvēkam savās mājās dzīvot pilnvērtīgi un droši:

https://ej.uz/drosibaspoga

Pakalpojums ir pieejams visā Latvijas teritorijā - Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Ikšķilē, Kuldīgā, Smiltenē, Siguldā, Skrundā, Balvos, Ventspilī un citās Latvijas pilsētās.

 

Pakalpojuma apraksts

Lai saņemtu "Drošības pogas" pakalpojumu ir jāsazinās ar tuvāko Latvijas Samariešu apvienības nodaļu vai savas pilsētas vai sava novada pašvaldības Sociālo dienestu.

Mūsu tehniķis cilvēka dzīvesvietā uzstādīs speciālu saziņas iekārtu, kas nodrošinās sarunu ar "Drošības pogas" operatoru.

Iespējams izvēlēties vienu no diviem signālpogas veidiem – kulona veidā, ko nēsā kaklā vai aproces veidā, ko nēsā uz rokas.

Saziņas iekārta atradīsies dzīvesvietas centrālajā daļā, lai Zvanu centra operators veiksmīgi saņemtu signālu un, persona ar viņu varētu sarunāties no jebkuras vietas mājoklī (250 metru rādiusā).

Signālpoga ir trieciena un ūdensizturīga, tomēr dodoties vannā vai dušā, kā arī ejot gulēt, vēlams to novietot rokas stiepiena attālumā. Gan saziņas iekārta, gan signālpoga darbojas ar bateriju palīdzību, taču personai, kura saņem pakalpojumu par to nav jāraizējas – dienesta darbinieki tās savlaicīgi nomainīs.

Kritiskā situācijā, piemēram, kad persona ir nokritusi un nespēj saviem spēkiem piecelties vai viņai palicis slikti ar sirdi, vai atgadījies vēl kas cits, bet nav neviena, kas varētu palīdzēt, atliek tikai nospiest signālpogu uz aproces vai kulonā. Zvanu centra operators nekavējoties saņems signālu par to, ka ir nepieciešama palīdzība. Nepieciešamības gadījumā tiek nosūtīta Samariešu izbraukuma brigāde sniegt  vajadzīgo palīdzību.

"Drošības poga" garantēs mierīgu un drošu ikdienu, kā arī uzlabos dzīves kvalitāti ne tikai personai, kura saņem pakalpojumu, bet arī viņas tuviniekiem. Ja pakalpojums vairs nav nepieciešams, no tā var atteikties uzrakstot iesniegumu.

Informācija par Rīgas pašvaldības atbalstu: https://ld.riga.lv/lv/socialie-pakalpojumi-49/aprupe-majas-drosibas-poga...

Kā saņemt pakalpojumu?

Pakalpojumu "Drošības poga" var saņemt, iesniedzot pieteikumu savas pašvaldības Sociālajā dienestā vai individuāli sazinoties ar drošības pogas zvanu centru - tālr. 8898 vai 29395595.

Cenas

Cenas Rīgā:

  • Drošības poga ar mobilo pieslēgumu: 33,00 eiro/mēnesī
  • Drošības poga bez izbraukuma brigādes: 26 eiro/ mēnesī;
  • Pieslēguma maksa 14 eiro (vienreizēja maksa, tiek pieskaitīta pirmajam rēķinam).

 

Cenas reģionos:

  • Drošības poga ar mobilo pieslēgumu: 33,00 eiro/mēnesī
  • Drošības poga bez izbraukuma brigādes: 26 eiro / mēnesī;
  • Pieslēgšana - bezmaksas

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos