Vasaras nometne bērniem Vācijā

Jūlija nogalē no vasaras nometnes Vācijā atgriezās 19 bērni no daudzbērnu ģimenēm, kuri turp devās pateicoties Starptautiskajai policijas asociācijai (I.P.A. - International Police Association) un Ziemeļreinas-Vestfālenes policijai (NRW Polizei), kas jau daudzus gadus atbalsta Latvijas bērnus, organizē viņiem brīvdienu nometnes un sadarbojas ar Latvijas Samariešu apvienību.
Bērnus Vācijā sagaidīja plaša kultūras un izklaides pasākumu programma, dažādi spēļu un nodarbību vakari, atrakcijas parku apmeklējumi, kartings, zoodārzs utt. Īpašs piedzīvojums bērniem bija iespēja viesoties policijas suņu skolā un redzēt kā notiek treniņi, kā arī apskatīt ugunsdzēsēju treniņu centru, kas ir modernākais šāda veida centrs Eiropā. 
Tāpat bērniem bija iespēja satikties pat ar Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes iekšlietu ministru Herbertu Reulu (Herbert Reul), kuram bērni bija sagatavojuši pat muzikālu priekšnesumu, kas ministru sirsnīgi aizkustināja. 
Kaut gan brīvdienu nometņu īstenošana neietilpst Vācijas Policijas asociācijas galvenajos uzdevumos, asociācija plaši un ilgstoši strādā ar sociālajām un humanitārajām atbalsta programmām gan Latvijā, arī citās valstīs, kurām nepieciešams papildu atbalsts.
Sirsnīgs paldies Policijas asociācijas vadītājam Konradam Brokeram un visai IPA komandai - Volfgangam, Norbertam, Horstam, Johanis, Heineram, Pīteram un pārējiem, kuri bija nākuši talkā, lai šī būtu brīnišķīga un neaizmirstama nometne bērniem. Paldies par sadarbību Iļģuciema daudzbērnu ģimeņu biedrībai “Pērle” un uzņēmumam “Gracija” par gardām sausām brokastīm bērniem ceļojuma laikā.

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos