Skaistais Ziemassvētku pārsteigums Pierīgas senioriem

Ziemassvētku laikā visvairāk gribas ticēt brīnumiem, sagaidīt patīkamus pārsteigumus. Diemžēl, liela daļa senioru vairs negaida neko un par iespējamu negaidītu iepriecinājumu vien skumji pasmaida. Tieši tāpēc bija liels prieks par Baltezera restorāna “Vanaga ligzda” piedāvājumu tuvējās apkārtnes senioriem apmeklēt bezmaksas svētku pusdienas.

Latvijas Samariešu apvienības Pierīgas aprūpētājām bija godpilns uzdevums – aicināt un mudināt savus aprūpējamos klientus uz skaisto pasākumu. Cilvēki, kuri gadiem nav izrāvušies no savas pelēkās ikdienas, bija patīkami pārsteigti par neticamo piedāvājumu. Sen nebijušas izjūtas, īpaša uzpošanās un gatavošanās, satraukums par gaidāmo, pats brauciens sniegotajā pēcpusdienā… Tas, kas lielai daļai sabiedrības ir ierasta lieta, citiem, mums tepat vien līdzās esošiem cilvēkiem bieži vien kļūst par veselu piedzīvojumu!

 Skaisti klātie galdi, dzīvā mūzika, fantastiskā atmosfēra un lieliskā maltīte – tas viss, pateicoties “Vanaga ligzdas” saimniekiem un Latvijas Samariešu apvienības atsaucīgajiem darbiniekiem. Burvīgais Ziemassvētku laika pārsteigums senioru acīm lika mirdzēt un sirdīm justies jaunām!

 Nekautrēsimies skaistus pārsteigumus viens otram un īpaši vientuļajiem sabiedrības pārstāvjiem sagādāt ne tikai svētku laikā! Latvijas Samariešu apvienība ir atsaucīga jebkuram piedāvājumam, kas iepriecina mūsu klientus un padara viņu dienas skaistākas.

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos