Noslēdzies labdarības konkurss "Garšīgi paēdis"

Konkursa mērķis bija iedvesmot ikvienu un it īpaši jauniešus pievērsties veselīgam dzīvesveidam un uzlabot savu pašsajūtu, ikdienā lietojot kvalitatīvu pārtiku un pilnvērtīgu uzturu. 

Konkursa dalībnieki tika aicināti iesniegt savu  iecienītāko ēdienu receptes, kas ir garšīgi, viegli pagatavojami un veselīgi. Samaksājot dalības maksu (ziedojumu),  dalībnieki  dāvināja iespēju bērniem no mazturīgām ģimenēm baudīt aktivitātes nometnē vasarā! ️

Receptes bija tik labas, ka žūrija nespēja izšķirties un nolēma par konkursa uzvarētājām paziņot divas dalībnieces – Katrīnu, kura piedāvāja ķirbju krēmzupas recepti un Tīnu, kura konkursā piedalījās ar spinātu pankūku recepti.  Uzvarētājas saņēma SIA Gemoss dāvanu kartes 50 eiro vērtībā. 

Ada par grūbu sacepuma, Annette par ābolu saldā un Inga par spēka bumbiņu recepti  saņēma atzinības balvas no atbalstītājiem SIA Gemoss un SIA Felici – “Graci”  mušļa ražotājiem. Inga saņēma īpašu dāvanu no Elmāra Taņņa - pirmo meistarklasi Elmāra virtuves studijā ”My kitchen spa” Augšlīgatnē. Jaunā virtuves studija būs atvērta vasarā! Lai viss izdodas, Elmār!

Kopumā ziedoti 1091 eiro, un esam ieguvuši 34 gardu, veselīgu un viegli pagatavojamu ēdienu receptes!

Paldies jums, kuri piedalījās! Priecājamies, ka jaunieši nekautrējās dalīties ar savu iecienīto, gardo ēdienu receptēm!  Paldies žūrijai un SIA Gemoss, SIA Felici un šefpavāram Elmāram Tannim par atbalstu!

 

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos