Lidl taromātos pieaug ziedojumi vientuļo senioru atbalstam

2024.gada 1. ceturksnī, lai palīdzētu vientuļiem un aprūpējamiem senioriem Latvijas Samariešu apvienības labdarības projektā "Vecums nav vientulība", "Lidl" veikalu taromātos ir saziedoti gandrīz 9000 eiro. Tas ir par 16% vairāk nekā 2023.gada 1. ceturksnī, tādējādi mēs varēsim sniegt pilnvērtīgāku palīdzību vēl vairāk senioriem visā Latvijā.
"Mēs redzam, kā šis labdarības projekts veicina empātiju pret vecāko paaudzi daudzās ģimenēs un sabiedrībā kopumā. Dzirdam stāstus, kā bērni iesaistās taras ziedošanā - viņi uzdod jautājumus, un ģimenē raisās sarunas par labiem darbiem un tiem, kuriem nepieciešams mūsu atbalsts. Vientuļie seniori ir no sirds pateicīgi ikvienam taras ziedotājam - mazam un lielam, jaunam un vecam," uzsver Andris Bērziņš, Latvijas Samariešu apvienības vadītājs.
Ar ziedotās naudas palīdzību seniori tiek iepriecināti ar ikdienā nepieciešamajām higiēnas precēm, pārtiku un sadzīves un citām lietām - asinsspiediena mērītāji, pulsometri, zāļu sadales kastītes, tējkannas, pannas, katli, elektriskās plītiņas, spaiņi un mopi grīdas uzkopšanai, gludekļi, segas, spilveni, dvieļi, pamperi, zeķes, čības, pakāpienu soliņi, lukturīši u.c. 
2023.gadā kopumā "Lidl" klienti vientuļo un maznodrošināto senioru atbalstam taromātos saziedoja 31 tūkstoti eiro, Samariešu apvienībai nodrošinot iespēju palīdzēt vairāk nekā 1000 senioriem visā Latvijā.
"Vislabākais apliecinājums tam, ka pirms pusotra gada mēs izdarījām pareizu izvēli un ar taromātu ziedojumiem sākām atbalstīt tieši šo projektu, ir senioru prieks par saņemtajām rūpēm. Ziedojot pat nelielas summas, kas ērti un vienkārši izdarāms veikalā, mēs varam palīdzēt vienai no neaizsargātākajām Latvijas sabiedrības daļām - vientuļiem padzīvojušajiem ļaudīm. Mēs no sirds esam priecīgi un pateicīgi visiem mūsu klientiem par iesaisti un atbalstu," saka Dana Hasana, "Lidl Latvija" Korporatīvās komunikācijas departamenta vadītāja.
Taromātos ziedotie līdzekļi tiek izmantoti pēc reģionālā principa - tā, lai ziedojumus no konkrētā veikala saņem apkārtējā reģiona sirmgalvji, ziedotāju novadnieki.
Ziedot depozīta naudu Samariešu apvienības aprūpēto vientuļo senioru atbalstam ir pavisam vienkārši - nododot savu taru visos "Lidl" veikalu taromātos, naudas izmaksas iespējas vietā uz ekrāna jāizvēlas podziņa "Ziedot". Projekts "Vecums nav vientulība" automātiski saņems šo summu.

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos