"Latvijas valsts meži" darbinieki sagādā pārsteigumu bērniem

Lai arī svētki jau aiz muguras, tomēr bērni joprojām priecājas par negaidīto pārsteigumu pirmssvētku nedēļā, kad katrs saņēma skaistu dāvanu, ar ko var spēlēties joprojām!

Latvijas Samariešu apvienības palīdzību ikdienā saņem daudzas grūtībās nonākušas ģimenes ar bērniem - gan pārtikas pakas, gan ģimenes asistenta palīdzību. Tā kā šajās ģimenēs ienākumi ir ļoti zemi - arī Ziemassvētku vecīša dāvanu maiss šajās ģimenēs dažkārt var pat izpalikt. Tomēr bērni joprojām tic Ziemassvētku brīnumiem un tam, ka iespējams arī viņu mājā, Ziemassvētku vecītis tomēr atnāks, atnesot kādu dāvanu, kas kārojas mazajai sirsniņai. 

Pirms svētkiem Latvijas Samariešu apvienību uzrunāja "Latvijas valsts meži" darbinieki, kuri vēlējās bērniem sagādāt prieku svētkos. Katrs pa dāvaniņai - kā rotaļlietai, tā arī saldumu paciņai - un kopā izdevās iepriecināt vairāk nekā 500 bērnus dažādos vecumos! Paldies uzņēmuma darbiniekiem gan Samariešu, gan ģimeņu vārdā, kuri, neraugoties uz esošajiem apstākļiem valstī, palīdz arī citiem! Un palīdz noticēt gan lielajiem, gan mazajiem, ka Ziemassvētku brīnumi pastāv! 

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos