Latvijas Samariešu apvienība kopā ar Yandex.Taxi piegādās pārtikas pakas trūkumā nonākušām ģimenēm Rīgā

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” katru mēnesi palīdz sagādāt pārtikas pakas trūkumā nonākušām ģimenēm ar bērniem, invalīdiem un pēkšņā nelaimē nonākušiem cilvēkiem ar zemu ienākumu līmeni. Tomēr daļai saņēmēju ir veselības problēmas, kas apgrūtina nokļūšanu ziedojumu izdales punktā, it īpaši Covid-19 izplatības laikā. Lai šiem cilvēkiem nogādātu pārtikas pakas, savu atbalstu projektam ir sniedzis serviss Yandex.Taxi. 

“Pēdējo mēnešu laikā esam saņēmuši vairāk pieteikumu pārtikas paku saņemšanai nekā ierasts. Paku sagatavošana un izdalīšana prasa daudz laika un cilvēkresursu. Novērtējam, ka Latvijā darbojas tādi sociāli atbildīgi uzņēmumi kā Yandex.Taxi, kas ir gatavi atbalstīt labdarības iniciatīvas. Cilvēkiem ar veselības problēmām un senioriem vairs nevajadzēs pašiem doties saņemt pakas, kas ir īpaši svarīgi vīrusa izplatības laikā un gada aukstajos mēnešos, kuriem jau sākam gatavoties. Tā kā piegādes varēs veikt bez brīvprātīgo iesaistes, viņiem būs vairāk laika palīdzēt citiem, kuriem tas nepieciešams,” stāsta Agita Kraukle, projekta “Paēdušai Latvijai” vadītāja.

Turpmāk Rīgā dzīvojošām ģimenēm un senioriem, kuri veselības apstākļu dēļ nevar ierasties ziedojumu izdales punktā, pārtikas pakas līdz mājokļa durvīm nogādās, izmantojot Yandex.Taxi tarifu “Piegāde”. Bezkontakta piegādi nodrošinās Yandex.Taxi sadarbības partneru autovadītāji, kuri ir izgājuši speciālas apmācības, kā arī ir informēti par profilakses pasākumiem sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatīšanos. Braucienu izmaksas kompensēs Yandex.Taxi.

Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, un šo gadu laikā ir izdalītas vairāk nekā 74 332 pārtikas pakas, un kopumā sniegts atbalsts 400 587 personām.

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos