Ieskandinām Lieldienas!

Viena priekpilna nedēļas nogale sociālās aprūpes centrā “SenRīga” – piektdien svētku koncerts, sestdien olu krāsošana un dekoru veidošana.

Piektdien jau no paša rīta valdīja rosība – viens pēc otra ieradās skolēni no Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskolas un Rīgas 2. ģimnāzijas. Jaunieši bija sagatavojuši skaistu priekšnesumu senioriem, kuri pulcējās centra zālē.

Pirmie uzstājās pamatskolas bērni. Pirmās klases skolēni uzstājās pirmo reizi, tāpēc bija nedaudz satraukti, taču mulsums izplēnēja līdz ar pirmajām mūzikas taktīm. Seniori dziedāja līdzi jaukajām latviešu dziesmām. Arī centra darbinieki  nevarēja paiet garām zālei, pievienojoties klausītāju pulkam.  

Prieks valdīja arī gaitenī, kur savu uzstāšanās kārtu gaidīja ģimnāzijas jaunieši – dejoja un dziedāja līdzi saviem mazajiem kolēģiem.

Jaunieši turpināja priekšnesumu ar lustīgu repertuāru. Seniori jau jau bija “iesildījušies” un, smaidot kustējās līdzi un aplaudēja.

Koncerta noslēgumā jaunieši kopā ar senioriem gatavoja Lieldienu dekorus, nodevās sarunām, apspriežot savus skolas gadus un tā laika izklaides. Jautājot, kā patika priekšnesums, seniori nedomājot atbildēja – kā gan var nepatikt tik jauks koncerts!

Paldies Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskolai, īpaši skolotājai Ilzei. Koncertu ieskandināja pirmo klašu un 2-4 klašu ansamblis Skaidrītes Daugules vadībā, vijolniece Paulīne Daugule. 4a. klases programmu pieteica skolniece Marta Dukure.

Pateicamies Rīgas 2. ģimnāzijas skolēniem, īpaši Martai Veismanei – par koncerta   organizēšanu  un jauniešu motivēšanu  piedalīties.

Savukārt sestdienā senioriem prieku sagādāja lieliskie samariešu brīvprātīgie Ģirts, Līga un Megija. Viņi kopā ar sirmgalvjiem krāsoja olas gan tradicionālajā veidā sīpolu mizās, gan ar vaska krītiņiem. Pasākumam pievienojās arī jaukās Ukraiņu meitenes Angelīna, Natālija un Oksana.

Seniori sakrāsoja olas, kā arī sagatavoja skaistus dekorus, ar kuriem radīt svētku noskaņu aprūpes centrā. Prieks par paveikto darbu!

Protams, neiztrūka arī olu ripināšana. Lai gan sākumā visi nebija entuziasma pilni, šokolādes olas un citi gardumi iekustināja arī šķietami kūtros.

 

Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centru, Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos