Brīvprātīgo palīdzības dienests aktualizē palīdzības servisu

Sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu Latvijas Samariešu apvienība aktualizē tālruņa numuru, pa kuru iedzīvotāji var sazvanīt nevalstisko organizāciju un lūgt palīdzību pārtikas piegādē, lai izvairītos no situācijām, kad cilvēki esošo situāciju valstī izmanto negodprātīgi. Tādēļ tiek veidots sadarbības tīkls ar Latvijā zināmām un ilgstoši uzticību veidojošām nevalstiskajām organizācijām, kuras var nodrošināt šo pārtikas piegādes pakalpojumu. Jāuzsver, ka pārtikas piegāde ir bezmaksas, taču par produktiem cilvēkam ir jāsamaksā pēc veikalā izdotā norēķinu čeka.
  • Ja objektīvu iemeslu dēļ Tu vai Tev zināms cilvēks atrodas pašizolācijā un nevar sagādāt pārtikas produktus, Latvijas Samariešu apvienības brīvprātīgie palīdzēs produktu iegādē un piegādē. Zvani un piesaki palīdzību pa tālruni 2 66 02 002 (darba dienās no pl.9:00 līdz 12:00)
  • Vēlies pats iesaistīties un palīdzēt citiem? Šis ir īstais laiks pievienoties Samariešu brīvprātīgo komandai! Zvani un piesakies par brīvprātīgo pa tālruni 2 66 02 002 (darba dienās no pl.12:00 līdz 17:00).
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:
  • Nē, mēs neesam kurjerserviss. Samariešu brīvprātīgie dosies palīgā tiem, kuriem ir pamatota nepieciešamība. Samariešu brīvprātīgie arī nepiegādās Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai un Eiropas pakas.
  • Nē, mēs neesam uzziņu serviss. Mēs nezinām, kā jūs varat pievienoties savai internetbankai, kurā laikā no stacijas izbrauc vilciens un cikos jums vajadzētu doties uz sev tuvāko sociālo dienestu. Šis tālrunis ir domāts brīvprātīgajiem un tiem, kuriem objektīvu iemeslu dēļ nepieciešama pārtikas palīdzība.
  • Samariešu brīvprātīgie NEKAD neieradīsies bez iepriekšējā brīdinājuma un saskaņojuma (un tikai gadījumos, kad palīdzība būs pateikta un apstiprināta Samariešu Brīvprātīgā darba koordinatoram)
  • Nē, papildus samaksa par pārtikas piegādi netiek prasīta. Ir tikai jāapmaksā pasūtītā pārtika. Šobrīd samaksa notiek skaidrā naudā (strādājam šobrīd pie iespējas veikt arī bezskaidras naudas pirkumus).
  • Samariešu brīvprātīgos varēsi atpazīt pēc īpašām formām - dzeltenas atsarojošās vestes ar Samariešu logo uz tās. Mūsu brīvprātīgie ieradīsies tikai, ja būsiet mums piezvanījuši, kā arī neieradīsies bez iepriekšēja brīdinājuma.
     
Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos