Brīvprātīgie un SAM darbinieki iepriecina seniorus Lieldienās

Mūsu brīvprātīgo komanda un “Samariešu atbalsts mājās” darbinieki sagādāja prieku jau pirms Lieldienām, krāsojot, saiņojot un nogādājot Lieldienu olas senioriem, iestāžu iemītniekiem un darbiniekiem.

Milzīgs paldies AS “Balticovo” par ziedotajām olām! No sirds priecājamies par lielo dāvinājumu, kurš nodrošināja iespēju sagatavot 204 dāvaniņas senioriem Rīgā un 220 dāvanas senioriem citviet Latvijā.  Vēl  tika  iepriecināti 70 seniori un asistenti SAC "Pārdaugava", 50 grupu dzīvokļa iemītnieki,  30 cilvēki Īslaicīgās uzturēšanās mītnē "Austra" un 30 pansijā "Pārsla".

Priecājamies, ka pandēmijas laikā cilvēki ir atsaucīgi, vēlas palīdzēt un iepriecināt citus! Ievērojot visus epidemioloģiskos ierobežojumus, palīgu komandas trīs dienas ierobežotā sastāvā krāsoja olas, saiņoja tās un nogādāja senioriem.

Pateicamies par saldumiem un krāsotām olām, kuras sagādāja Signe, Hanna, Lelde un Rīgas tirdzniecības profesionālās vidusskolas jaunieši, īpašs paldies direktores vietniecei Mārītei Gerhardei un skolotājai Tatjanai Džuglejai par skolnieku iesaisti akcijā!

Paldies brīvprātīgajiem - Sofijai, Helgai, Vivianai par palīdzību! Laura, Džasmīne un Matīss šoreiz aktīvi darbojās atvērtā busiņā brīvā dabā.

Gaišas un priecīgas Lieldienas visiem!

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos