"APSis" jeb e-aprūpe - intuitīva aprūpes plānošanas sistēma mobilajā telefonā

Šodien biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" sociālās aprūpes centrā "Pārdaugava" sāka izmantot aprūpes plānošanas sistēmas ,,APSis” darbu izpildes fiksēšanas daļu.  Dodoties pie iemītnieka, aprūpētājam mobilajā tālrunī ir informācija, kādi aprūpes darbi veicami. Vairs nekādu pierakstu uz papīra!

Aprūpes plānošanas sistēma “APSis” jeb “e-aparūpe” ir "Latvijas Samariešu apvienības" veidota, sociālo pakalpojumu administrēšanas IT sistēma, kas ietver vērtēšanas, plānošanas un izpildes fiksēšanas sadaļas. SAC "Pārdaugava", tāpat kā vairāki citi sociālās aprūpes centri Latvijā, šo sistēmu jau iepriekš izmantoja klientu vajadzību izvērtēšanai, aprūpes un rehabilitācijas plānu veidošanai, kā arī klienta e-lietas veidošanai.

Šodien, gatavojoties 4. paaudzes sociālās aprūpes centra darbības uzsākšanai, kas paredzēta šī gada jūlijā, Katoļu ielā 22/24, Rīgā,  SAC "Pārdaugava" kā pirmie Latvijā sāka darbu, izmantojot "APSis" darbu izpildes fiksēšanas daļu. Esam ceļā uz visu procesa dokumentēšanu “bez papīriem”!

Aprūpētāji jau pirmajās darba stundās ar jauno sistēmu bija gandarīti, jo tā ir intuitīva, viegli lietojama un saprotama. Aprūpētāji uzskata, ka tas atvieglo darbu un atliek vairāk laika pavadīt ar senioriem.

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos