Akcijā “Sasildi Ukrainu” Latvijas Samariešu apvienība aicina ziedot silto apģērbu, segas un sildītājus

 

Ziema un apkures sezona tuvojas arī Ukrainai, tāpēc Latvijas Samariešu apvienība (LSA) aicina neaizmirst karadarbībā cietušos ukraiņu civiliedzīvotājus. Aktualizējot sezonāli nepieciešamās preces un produktus, samarieši uzsāk akciju “Sasildi Ukrainu”, kuras laikā līdz 1. novembrim aicina ziedot vīriešu, sieviešu un bērnu silto apģērbu, segas, pārvietojamos sildītājus, termosus un citas preces, kas palīdzēs sasildīties.

Ar LSA partnera – Kijivas Samariešu apvienības – palīdzību ziedojumi tiks novirzīti tiem, kuriem tā visvairāk nepieciešama. Bēgļu centriem, kuros nonākušie būs pateicīgi ne tikai par segu, bet arī spilvenu, gultasveļu un dvieli. Tāpat ziedojumus saņems civiliedzīvotāji, kuru mājokļus skāruši infrastruktūras bojājumi, kas ierobežos apkures iespējas. Palīdzība nepieciešama arī cilvēkiem ar aprūpes vajadzībām, kurus ietekmēs plānotā temperatūras samazināšana centralizētajās padomju laika apkures sistēmās no 17 līdz 18 grādiem.

“Mēs saprotam, ka apkures sezona būs izaicinājums teju ikvienam tepat Latvijā. Taču zinām arī, ka ukraiņiem šis izaicinājums būs skarbāks – daudz izpostītu māju, pārpildīti bēgļu centri, zemas iekštelpu temperatūras. Tāpēc, ja vien iespējams, lūdzam pārskatīt savus silto drēbju un citu sildošu lietu krājumus un pievienoties akcijai “Sasildi Ukrainu”,” komentē Latvijas Samariešu apvienības vadītājs Andris Bērziņš.

Akcijā “Sasildi Ukrainu” aicinām ziedot:

  • vīriešu, sieviešu un bērnu silto apģērbu
  • segas, pledus un spilvenus
  • dvieļus un gultasveļu
  • pārvietojamos sildītājus
  • termosus
  • graudaugus, konservus, saldumus, garšvielas, tēju
  • higiēnas preces

Privātpersonu ziedojumus pieņemsim Katoļu ielā 22, Rīgā līdz 1. novembrim

Juridisku personu ziedojumus lūdzam saskaņot pa tel. 22033700 vai e-pastu partika@samariesi.lv

 

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

 
Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos