Aicina ziedot skolas preces trūkumā nonākušajām ģimenēm

25. augustā no plkst. 10 - 20 t/c "VIVO centrs" Jelgavā, t/c "Ostmala" Liepājā un t/c "Tobago" Ventspilī sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību un Pārtikas banku "Paēdušai Latvijai" rīko īpašu labdarības akciju “Atnes, uzdāvini un iepriecini”, kuras ietvaros bērniem no trūkumā nonākušajām ģimenēm palīdzēsim uzsākt skolas gaitas.

Labdarības akcijas ietvaros aicinām ziedot kancelejas preces un mugursomas, un citas lietas, kas nepieciešams kā pirmklasniekam, tā arī citu klašu skolēnam.

Laura Bērziņa, tirdzniecības centra Ostmala mārketinga vadītāja: “Ar akcijas "Atnes, uzdāvini un iepriecini" starpniecību mēs vēlamies atbalstīt ģimenes, kurām neklājas viegli, sarūpējot skolas preces. Šo palīdzību, lai skolas gaitas uzsāktu bez raizēm, gaida aptuveni 200 bērni. Mēs ticam, ka, ja katrs no mums atnesīs un uzdāvinās kaut vienu skolai nepieciešamo preci, akcijas mērķis tiks sasniegts – mums būs par desmitiem laimīgāku bērnu vairāk.”

Agita Kraukle, Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja: "Labdarības projekts “Paēdušai Latvijai” palīdz trūkumā nonākušām ģimenēm ar pārtikas pakām, taču bieži vien rudenī mēs redzam situācijas, kad šajās ģimenēs vecākiem nepietiek līdzekļu, lai bērniem varētu sagādātu visu, kas nepieciešams skolai. Sarūpējot kaut nelielu palīdzību mācību gada sākumā, šiem bērniem sirsniņas būs priecīgākas un viņi labāk iekļausies skolēnu vidū. Mēs arī aicinām vecākus ar saviem bērniem pārrunāt attiecības ar līdzcilvēkiem, mācīt empātiju un atcerēties, ka palīdzēt otram – tā ir laba sajūta un labs darbs”.

Labdarības akciju atbalsta arī veikalu tīkls "Rimi", kā arī grāmatnīca "Globuss", kas bērniem sarūpēs zīmola “Stabilo” pildspalvas.

Akcijā piedalās regionālie sadarbības partneri - Grobiņas daudzbērnu ģimeņu biedrība "Dzērvītes", Radošo domu un darba centrs "Svētelis" un Integrācijas centrs "Atvērtās durvis".

Ziedojumus iespējams nest arī uz pārējiem izdales punktiem visā Latvijā. Vairāk informācijas: www.paedusailatvijai.lv/kontakti

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos