Rīgā realizē pilotprojektu atbalsta sniegšanā ģimenēm ar bērniem, kuriem ir funkcionāli traucējumi

Latvijas Samariešu apvienība un vēl sešas organizācijas sadarbībā ar Rīgas Sociālo dienestu realizē  pilotprojektu, lai attīstītu atbalsta personas pakalpojumu ģimenēm un bērniem (1,5-4 g.v.), kuriem ir funkcionāli traucējumi.

Aicinām pieteikties atbalsta personu, kuras pienākumos ietilps darbs ar šīm ģimenēm un bērniem. Vairāk par vakanci šeit: https://samariesi.lv/lv/par-mums/vakances

Aicinām pieteikties arī ģimenes Rīgā, kurām šis pakalpojums ir nepieciešams! Lūdzu, sazinieties ar ģimenes asistentu koordinatori Ilzi Bērziņu, tel. 27888987, e-pasts: ilze.berzina@samariesi.lv.

Pakalpojuma mērķis ir sniegt praktisku un psihoemocionālu atbalstu vecākiem bērna izglītības, rehabilitācijas, socializācijas un ikdienas aprūpes (uzraudzība un drošība) nodrošināšanā atbilstoši bērna specifiskajām vajadzībām, tādējādi mazinot fiziskā un garīgā izsīkuma stāvokli vecākiem, atslogojot vecāku ikdienu un radot ģimenes sociālai funkcionēšanai labvēlīgus apstākļus - harmonizējot ģimenes locekļu savstarpējās attiecības un stiprinot ģimenes finansiālo kapacitāti, vecākiem iesaistoties darba tirgū.

Pilotprojekts tiks īstenots no 01.04.2021. līdz 31.03.2022.

 

Jaunumi

Sociālās līdzdalības projekti

Esi mums draugos