Trūcīgajiem mācīs aizpildīt nodokļu deklarācijas, iekopt mazdārziņu un pagatavot maltītes

Latvijas Samariešu apvienības Eiropas paku izdales punktos, īstenojot Eiropas paku izdali trūcīgajām personām, sākot jau no aprīļa notiks dažādi papildpasākumi Eiropas atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām (EAFVP) ietvaros.

“Papildus pasākumus rīkojam ar mērķi izglītot cilvēkus, sniegt viņiem izpratni par daudzām ikdienā būtiskām lietām, motivēt un iedrošināt pašu spēkiem uzlabot savu ikdienu,” saka Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas bankas vadītāja Agita Kraukle.

Pasākumos reģionālajos izdales punktos tiks piedāvāts iegūt zināšanas kā lietot datoru, internetbanku, portālu www.latvija.lv , kā plānot ģimenes budžetu un pārdomāti iegādāties pārtiku, kā arī tiks stāstīts par ēdiena pagatavošanu mājās, mazdārziņu iekopšanu un citiem lietderīgiem padomiem.

Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalsta mērķis ir mazināt nabadzības ļaunākās formas, sniedzot nefinansiālu palīdzību vistrūcīgākajām personām. Ar fonda atbalstu paredzēts mazināt vistrūcīgāko iedzīvotāju nenodrošinātību ar pārtiku, mājsaimniecībām ar bērniem arī materiālo nenodrošinātību. Vairāk par EAFVP sniegto atbalstu un aktivitātēm – www.atbalstapakas.lv

Plānotajām aktivitātēm jāpiesakās uz norādītajām tālruņa numuriem un tās notiks šādos Latvijas Samariešu apvienības Eiropas paku izdales punktos:

Madlienas un Ķeipenes izdales punkts (“Zālītes”, Madliena, tel. 26335363; 29920123)

  • 6. aprīlī plkst. 9:00  kulinārijas nodarbība,
  • 11. aprīlī plkst. 9:00 -11:00 pavasaris latviešu folklorā,        
  • 13. aprīlī plkst. 9:00 – 11:00 radošā darbnīca.

Jēkabpils pilsētas izdales punkts (Invalīdu apmācības un dienas centrs ""Ausma", Pļaviņu iela 55, Jēkabpils, tel. 27755362):

  • 12. un 26.aprīlī plkst. 9:00 – 15:00 "Portāla Latvija.lv” iespējas un konsultācijas par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu.

Viļānu novada izdales punkts (Viļānu BUJIB "Saulstariņi", Liepu iela 2b, Viļāni, tel. 29149795)

  • Aprīļa otrā puse (datums un laiks vēl tiks precizēts) seminārs par dārza sagatavošanu sējai

Balvu novada izdales punkts (Krasta iela 1, Balvi, tel. 25691312):

  • Aprīļa pirmdienās plkst. 10:00 – 15:00 konsultācijas par dārza iekopšanu un sēšanu.

Rīga, Latgales priekšpilsētas izdales punkts (Ziedojumu izdales punkts "Māja atbalstam", Tallinas iela 81, Rīga, tel. 25409838):

  • Aprīļa otrdienās un ceturtdienās plkst. 12:00 – 13:00 EAFVP atbalsta komplektu izdales nosacījumi, konsultācijas par maltītes pagatavošanas iespējām no pārtikas pakā esošajiem produktiem, konsultācijas par darba sludinājumiem, atbilstoši trūcīgā prasmēm un zināšanām, atbildes uz citiem neskaidriem jautājumiem.

Jaunumi

Esi mums draugos

Jaunumi e-pastā