Pateicoties LMT, Samariešu pakalpojumu sniegšanas vietās būs pieejams 4G internets

Latvijas Samariešu apvienība otrdien, 14. aprīlī, uz reģionālajām struktūrvienībām nosūtījusi 12 mobilā interneta 4G rūterus, kurus sarūpējis apvienības ilggadējais sadarbības partneris LMT.
Valsts ārkārtējās situācijas laikā deviņas no Samariešu struktūrvienībām atrodas karantīnā: tie ir sociālās aprūpes centri Rīgā, un Ventspilī, pansija cilvēkiem bez noteiktas dzīvesvietas, grupu dzīvokļi cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem Rīgā un Valmierā un īslaicīgās uzturēšanās mītne cilvēkiem, kuri palikuši bez mājokļa. Ne visās struktūrvienībās ir pieejams televizors, mobilais internets un iespēja skatīties filmas.
"Tie ir daudzi simti cilvēku, kurus šobrīd jāmēģina noturēt iekštelpās. Mēs, protams, piedāvājam sociālo rehabilitāciju un citas aktivitātes, kurās cilvēki tiek nodarbināti, tomēr dienas ir garas, ja nav atļauts doties ārā. Tāpēc sakām lielu paldies LMT par iespēju kaut nedaudz īsināt laiku šajā ārkārtas situācijā," saka Latvijas Samariešu apvienības direktors Andris Bērziņš.
LMT nodrošina Latvijas Samariešu apvienībai mobilā interneta rūterus, paplašinot reģionālo struktūrvienību iemītniekiem iespējas ne tikai interesanti pavadīt laiku, bet arī gūt ātru pieeju jaunākajām aktualitātēm ziņu medijos.

Latvijas Samariešu apvienība jau vairāk nekā 28 gadus Latvijas iedzīvotājiem sniedz sociālo palīdzību ar dažāda veida sociāliem pakalpojumiem.

Jaunumi

Esi mums draugos

Jaunumi e-pastā