Ikviens tiek aicināts iesaistīties ikgadējā labdarības akcijā „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”

Tuvojoties Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai 18. novembrī, vēlamies dot iespēju ikvienam nosvinēt šos svētkus! Godināsim mūsu valsts tradīcijas un tikumus, neaizmirstot arī tos iedzīvotājus, daudzbērnu ģimenes, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuriem nav, ko likt svētkos uz galda. Latvijas Samariešu apvienība kopā ar brīvprātīgo jauniešu komandu organizē labdarības akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”.

Aicinām ikvienu piedalīties akcijā, ziedojot kādu gardu pārtikas produktu.(pēc brīvas izvēles, ņemot vērā, ka tie tiks nogādāti pie adresātiem tikai akcijas beigās – pēc 11. novembra, tāpēc labāk izvēlēties ilgi uzglabājamus produktus), priekšroku dodot Latvijas ražotāju precēm. Iepakojumam aicinām piestiprināt apsveikuma kartīti ar novēlējumu neatkarības svētku noskaņās. Ir iespējams piedalīties akcijā , ziedojot finanšu līdzekļus, par kuriem tiks iegādāti papildus produkti un papildinātas svētku paciņas. (skat. Rekvizīti  - ar norādi projekts Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus).

Pakas jānogādā Visbijas prospektā 18 līdz 11. novembrim, lai tās pagūtu sagatavot (izveidot vienāda apjoma komplektus) un laicīgi nogādātu adresātiem. Ja nav iespējams ierasties norādītajā adresē, piedāvājam savus transporta pakalpojumus pēc iepriekšējas vienošanās (skat. Kontaktinformācija).

Aktivitātes.

Izglītības iestādes: skolēniem kopā ar pedagogiem lūdzam rast iespēju valsts svētku ietvaros aicināt skolniekus piedalīties akcijās atvedot 1 pārtikas iepakojumu vai konservu un pievienot  apsveikuma kartītes.

Uzņēmumi: aicinām kolektīvus vienoti piedalīties pārtikas paku ziedošanā, kā arī dalīties uzskatos par saliedētas un labestīgas sabiedrības veidošanu.

Sīkākai informācija par akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus” rakstīt Laurai Bulmanei, Brīvprātīgo darba koordinatorei - laura.bulmane@samariesi.lv jeb zvanīt pa tālr. 26337921

 

Rekvizīti:

Biedrība "Latvijas Samariešu apvienība"

Reģ.nr. 40008001803

Visbijas prospekts 18, Rīga, LV-1014

Swedbank, HABALV22

Konta Nr. : LV98HABA0551018224165

 

Jaunumi

Esi mums draugos

Jaunumi e-pastā