18. novembra labdarības akcija "Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!"

Turpinot jau iepriekšējos gados iesākto tradīciju, tuvojoties Latvijas Neatkarības 99.gadadienai 18. novembrī, vēlamies dot iespēju ikvienam nosvinēt šos svētkus! Svētkos neaizmirsīsim arī tos iedzīvotājus, daudzbērnu ģimenes, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām, kuriem nav, ko likt svētkos uz galda. Latvijas Samariešu apvienība kopā ar brīvprātīgo jauniešu komandu organizē labdarības akciju „Svinēsim VISI Latvijas valsts svētkus!”.
Aicinām ikvienu piedalīties akcijā, ziedojot kādu gardu pārtikas produktu.
Īpaši aicinām piedalīties mācību iestādes un kolektīvus, kur pārtikas paciņu vākšana var būt kā maza sacensība. Tāpēc esam akcijas ietvaros izveidojuši konkursu „Aktīvākā izglītības iestāde”. Konkursā uzvarēs tas kolektīvs / klase, kura spēs sagādāt lielāko pārtikas vienību skaitu. Uzvarētāji saņems balvu - iespēju kopīgi doties ekskursijā uz "Ādāzu Čipši" ražotni vai picu visai klasei, kā arī goda rakstu par labo darbu. "Labus darbus darīt mēs varam bērniem mācīt jau no mazotnes. Arī to, ka ne visi cilvēki ir vienādi turīgi un ja tev pašam ir divas šokolādes, tad ar vienu no tām tu vari uzcienāt to, kuram tās nav," saka akcijas organizatore, Latvijas Samariešu apvienības brīvprātīgā darba vadītāja Laura Bulmane. Viņa arī uzsver, ka labdarības akcijas mērķis ir ne tikai pārtikas ziedojumu piesaiste, bet arī patriotiskuma veidošana un atgādināšana jaunajai paaudzei par brīvprātīgo darbu, tā nozīmi ikdienā, palīdzot mazaizsargātām sabiedrības grupām.
Pārtikas produktu paku vislabāk pildīt ar ilgi uzglabājamiem produktiem (konserviem, graudaugu izstrādājumiem, dažādiem gataviem miltu maisījumi, eļļu, cukuru, kafiju, tēju, cepumiem, šokolādi, žāvētiem augļiem, riekstiem, mazuļu pārtiku, mērcēm), priekšroku dodot Latvijas ražotāju produktiem
Pārtikas paciņas jānogādā Latvijas Samariešu apvienībā Visbijas prospektā 18, jebkurā diennakts laikā, līdz 12. novembrim, lai tās pagūtu sagatavot un laicīgi nogādātu adresātiem. Pēc iepriekšējas vienošanās iespējams arī organizēt Samariešu apvienības transportu pārtikas paciņu nogādāšanai Visbijas prospektā 18.
 
Precīzākai informācijai, precizēt produktu nogādāšanu vai pieteikties dalībai iespējams sazināties ar Brīvprātīgā darba vadītāju Lauru Bulmani pa tālruni 26337921 vai rakstīt laura.bulmane@samariesi.lv vai laura.bulmane@gmail.com
Jaunumi

Esi mums draugos

Jaunumi e-pastā